Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Вручення паспортів в Сусківській ЗОШ І-ІІ ступенів

Вручення паспортів в Сусківській ЗОШ І-ІІ ступенів

   Березневого дня в Сусківську ЗОШ І-ІІ ступенів завітали методист відділу освіти Свалявської РДА та начальник міграційної служби Залога Степан Михайлович.

   Посвята в повноправні громадяни  нашої держави – це  урочистий і хвилюючий  день у житті кожної молодої людини, адже отримання паспорта – своєрідна сходинка  у доросле життя. І цю сходинку перетнули 10 учнів школи яким виповнилося 14 років.

   З вітальним словом  до учнів звернулися Оксана Гаврилівна Пилипанинець, методист відділу освіти, яка назвала досягнення школи в районних олімпіадах, в обласному конкурсі  з історії та державотворення  учениця 9 класу школи Корнаш  Данієла виборола перше місце. Методист відзначила естетичне оформлення  стендів та класу. Побажала учням творчих досягнення, успіхів в навчанні, бути  гідними  українцями.

   Вручаючи паспорти учням Залога Степан Михайлович, начальник міграційної служби  відзначив переваги нового паспорта над старим зразком. Отримавши паспорт, учні стали дорослими та самостійними. Степан Михайлович ознайомив присутніх з роботою міграційної служби, відповів на запитання учнів про безвізовий режим, про закордонні паспорти та термін їх видачі.

   З привітальними   словом до учнів  директор школи Скрип В.Д., який наголосив на дотримання прав і обов'язків учнів, про примноження традицій школи.

    З презентацією про історію паспорта виступила Татач Т.В., заступник директора школи.

   З концертною програмою  привітанням виступили учні 5 класу під керівництвом Штогрін  Н.М., педагога-організатора школи. Для учнів класу цей весняний день став межею між дитинством та дорослістю.

    Оксана Гаврилівна, методист відділу освіти подякувала дирекції школи, вчителям та учням за чудову організацію виховного заходу громадянського спрямування.

   Залога Степан Михайлович побажав учням берегти паспорт, бути гордими та впевниними у краще майбутнє нашої України.

Методист відділу освіти Свалявської РДА

  Оксана Пилипанинець« повернутися до списку новин