Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Дітям Закарпаття»

     Із самого дитинства людині потрібно прививати все найкраще, аби вона могла стати всесторонньо розвинутою особистістю. Чудовим матеріалом для цього є поезія, яка розвиває пам’ять та уяву дитини. Однак не всі дітки люблять і розуміють вірші. Але є поети, поезія яких припаде до душі ожній малечі.

           Цьогоріч першокласники Свалявщини сядуть за парти з невеличкими подарунками. Підготовлені вони від щирого серця відомим закарпатським поетом Василем Галасом. Дітки зможуть познайомитися із двома зразками його проектів «Дітям Закарпаття». Дітки матимуть можливість ознайомитися із двома надзвичайно цікавими творами – віршем «Вихідні» та піснею «Літо». Прочитавши їх, вони поринуть у чудові літні спогади. Варто відзначити, що один із проектів вийшов за сприяння народного депутата України Віктора Івановича Балоги, а інший – депутата Свалявської районної ради Івана Івановича Микульці.

       Маленькі читачі часто отримують нові поетичні дарунки від поета. Адже Василю Васильовичу належать дитячі поетичні збірки з цікавими назвами і яскравими образами. Літературній діяльності він присвятив 15 років, є членом Національної спілки журналістів України, спілки письменників Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови, міжнародної організації «Спілка письменників Північної Америки». Його вірші розширюють світогляд, вчать любити природу, досліджувати, пізнавати нове, мають особливу енергетику тощо. Поезія Василя Галаса – це ще один крок до знайомства діток із літературою рідного краю, багатого на таланти.« повернутися до списку новин