Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Зі святом фізичної культури і спорту!

Зі святом фізичної культури і спорту!

 

Традиційно у другу суботу вересня відзначаємо свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Свалявщина завжди славилася своїми спортивними талантами. Фізичне виховання – це здорова нація. Наше спільне завдання – залучити в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молодь, їх батьків, але найголовніше – створити для цього відповідні умови.

Шановні спортсмени, тренери ДЮСШ, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Прийміть найщиріші вітання із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей. Бажаємо всім спортсменам, тренерам ДЮСШ, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

 

Вікторія Титинець,

заступник директора ДЮСШ« повернутися до списку новин