Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Участь агітбригади «ЕКОС» Стройненської ЗОШ І-ІІ ступенів у ІІ етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти

 

  Вертаються із вирію лелеки,

    Несуть на крилах сонце і тепло.

    Так сонячно на серці і так легко –

     Не віриться, що є на світі зло.

 

     

      Сьогодні, як ніколи, гостро постає проблема збереження навколишнього середовища. Природа-матінка, турбуючись про нас, людей, віддаючи нам свої багатства, сама потребує нашої допомоги.

       Агітбригада Стройненської ЗОШ І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області «ЕКОС» взяла участь у ІІ (обласному) етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш дім» на тему «Моя маленька Батьківщина», який проходив 25-26 березня 2019 року на базі ЗОЕНЦ міста Ужгород. Дітей радо зустріли, поселили в готелі «Інтурист-Закарпаття», пригощали смачними стравами в кафе-їдальні закладу.

         У перший день відбулося відкриття конкурсу. Команда презентувала свою роботу, показала виступ на тему «Моя маленька Батьківщина – село Стройне». Учасники агітбригади присвятили свій виступ проблемі збереження природи рідного села: річок, лісів, пасовищ, облаштування криничок. Також учні мали змогу подивитися виступи інших команд і тим самим збагатити свої знання з екології, дізнатися про проблеми збереження довкілля в інших містах і селах. Після смачної вечері всі учасники побували на екскурсії вечірнім Ужгородом.

     День другий – закриття конкурсу. Після сніданку діти вирушили на екскурсію еколого-натуралістичним центром, познайомилися з його роботою та мешканцями живих куточків. Кожна команда посадила по ялинці; нашу ялиночку назвали Анастасійка. Під час урочистого закриття конкурсу учасники були нагороджені грамотами та подяками за участь у такій благородній справі.

      У майбутньому наша команда мріє ще раз поїхати на конкурс, позмагатися за перемогу і принести Анастасійці «парадну» етикетку. Адже майбутнє народжується сьогодні. Кожен із нас повинен добре розуміти, у якому світі він хоче жити завтра. Майбутнє неможливе без сьогоднішньої турботи про природу, про все живе на землі.

Каменчук Ж.В., вчитель біології

Стройненської ЗОШ І-ІІ ступенів« повернутися до списку новин