Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Веломарафон у Свалявському районі

    25 жовтня у Свалявському районі проходив веломарафон, організований відділом освіти та сектором молоді і спорту Свалявської РДА, а також Свалявською ДЮСШ у рамках Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!».

Мета заходу - привернення уваги молоді до необхідності дотримання правил дорожнього руху на дорозі на такому виді транспорту, як велосипед.

Було визначено маршрут: Свалява-Вовчий-Сасівка-Свалява. Участь у велопробізі - добровільна.

Учасниками масштабного спортивного заходу стали: Свалявська ЗОШ І-ІІІ ступенів N1, Свалявська ЗОШ І-ІІІ ступенів N2, Свалявська ЗОШ І-ІІІ ступенів N3, Свалявська гімназія, Неліпинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Дусинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Усього - майже 80 учнів закладів загальної середньої освіти.

Подолавши нелегкий маршрут, у супроводі працівників поліції, юні любителі велоспорту зупинилися на відпочинок на території Сасівської ЗОШ І-ІІ ступенів, де їх гостинно зустріла директор школи Стасик Мар’яна Василівна та педагогічний колектив школи. Тут учні змагалися у кількох конкурсах: «Фігурне володіння велосипедом», «Знання правил дорожнього руху». Після напруженої роботи спортсменів та керівників команд запросили на обід до шкільної їдальні, де їх пригостили смачними стравами (жарке, салат з капусти та салат з буряка, компот та фруктові набори), приготованими кухарем школи. Забезпечити всіх учасників веломарафону обідом вдалося завдяки спонсорській допомозі, яку люб’язно надав директор «Голден Фрутс» Юрій Грига (постійний меценат різних інтелектуальних та спортивних заходів для молоді шкільного та дошкільного віку, організованих відділом освіти).

Насамкінець всі учасники зібралися на свіжому повітрі, в оточенні гір, під теплим сонячним промінням, для підведення підсумків проробленої роботи. Всі команди отримали спільні дипломи відділу освіти та сектору молоді і спорту Свалявської РДА «За участь у Велопробізі Єдності» та були нагороджені грамотами за перемогу у змааннях: «Фігурне володіння велосипедом», «Знання правил дорожнього руху».

Повні позитивних вражень та емоцій від усвідомлення того, що «я зміг (змогла) подолати цей маршрут», рум’яні від свіжого повітря та спортивного запалу, задоволені від цікаво та змістовно проведеного часу в колі друзів, велосипедисти вирушили додому.

Відділ освіти та сектор молоді і спорту висловлюють щиру подяку:

відповідальним за організацію веломарафону: 

  • Марії Дребітко, головному спеціалісту відділу освіти; Олександру Головничу, директору ДЮСШ; 
  • Вікторії Титинець, заступнику директора ДЮСШ; 
  • колективу Сасівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
  • спонсору змагань Юрію Гризі, директору ТОВ «Голден Фрутс».

Сподіваємося, що започаткований у цьому році відділом освіти веломарафон стане доброю традицією в нашому районі.

 « повернутися до списку новин