Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Інформація

Інформація про матеріально технічну та навчальну базу закладів дошкільної освіти у 2018-2019 навчальному році

 

Відділ освіти проводить постійну і планомірну роботу зі зміцнення матеріально-технічної та навчально-методичної бази закладів дошкільної освіти. Фінансово-господарська діяльність закладу здійснюється згідно кошторису. Фінансові асигнування заплановано лише на захищені статті і лише частково на утримання дошкільного закладу.

Вартість харчування одного дітодня у закладах дошкільної освіти становить 30 грн. (місто та село). Батьківська плата за харчування одного дня становить 50% (місто та село). У 2018 році на харчування із загального фонду було виділено 293798 грн. та 450787 грн із спеціального фонду (батьківська плата), а в 2019 році 632495 грн. із загального фонду та 63985грн. – спеціального фонду (батьківська плата).

Матеріально-технічна база – необхідна умова функціонування навчального закладу і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення дошкільного навчального закладу сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами, дає можливість організувати на сучасному рівні навчально-виховну діяльність, культурні, спортивно-оздоровчі заходи.

В ст. 38 закону України «Про дошкільну освіту» зазначено, що матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу включає будівлі, споруди, земельні ділянки, комунікації, інвентар, обладнання, транспортні засоби, службове житло та інше. Вимоги до матеріально-технічної бази дошкільного навчального закладу визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також типовим переліком обов'язкового обладнання дошкільного навчального закладу, у тому числі корекційного, навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури. У ст.19. закону України «Про дошкільну освіту» зазначено повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі дошкільної освіти.

Так, у 2018-2019 навчальному році для покращення навчальної бази для закладів дошкільної освіти району було закуплено:
« повернутися до списку новин