Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Молодь обирає здоров’я

     Популяризація та пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді, розвиток творчих здібностей – такі завдання ставив перед собою фестиваль конкурс «Молодь обирає здоров’я».

    Учасниками конкурсу були 126 учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ і І-ІІІ ступенів та 36 керівників команд. Протягом двох тижнів команди змагалися за першість у таких номінаціях:

  •  літературно-музично-спортивна міні-композиція;
  •  конкурс плакатів;
  •  конкурс художніх робіт та фотоконкурс;
  •  конкурс-вікторина.

     У п’ятницю, 10 травня, у районному Будинку культури відбулося урочисте нагородження команд. Начальник відділу освіти Грабар Едіта Василівна наголосила, що людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров’я, присвячуючи цій темі мудрі думки, змагання, олімпійські ігри, які слугували засобом передачі знань і досвіду з покоління в покоління. Ще в Античних Афінах взірцем успішної людини був образ людини здорової, спортивної статури. З роками цей образ губився – і на екранах телебачення та рекламних білбордах ми бачили як взірець успішної людини – образ чоловіка чи жінки зі спиртними напоями та цигарками в руках. На щастя, цей проміжок часу пройшов, і настав час, коли спорт та здоровий спосіб життя стали пріоритетним напрямом у нашому і вашому житті. Едіта Василівна подякувала учням за те, що вони своїм прикладом пропагують здоровий спосіб життя, і побажала, щоб цей позитивний заряд енергії супроводжував їх завжди і повсякчас.

      Наказ про нагородження дипломами переможців та учасників зачитала методист відділу освіти Надія Василівна Островка, відповідно до якого переможцем конкурсу визначено команду «Титан» Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, яка й представлятиме район на обласному етапі фестивалю-конкурсу в м.Ужгород 1 червня 2019 року.

    Крім того, інших учасників було нагороджено дипломами других і третіх ступенів у вищезгаданих номінаціях.

Натхненні своєю участю та перемогою, всі учасники з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей.

Переглянути презентацію >> (*.pdf, *.pptx)

Надія Островка,

методист РМК відділу освіти

 « повернутися до списку новин