Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Покращення матеріально-технічної бази Сасівського дошкільного навчального закладу

Покращення матеріально-технічної бази Сасівського дошкільного навчального закладу

 

Сасівський дошкільний навчальний заклад Неліпинської сільської ради Свалявського району Закарпатської області функціонує з 1968 року. У закладі 1 різновікова група на 30 місць. Станом на 01.04.2020 року у закладі виховується 33 дітей дошкільного віку. За штатним розписом на 6,28 ставки працює 7 працівників, із них 4 – педагогічний персонал.

Рішенням Неліпинської сільської ради Свалявського району Закарпатської області «Про передачу об’єктів комунальної власності» від 14 грудня 2015 року №32 Сасівський дошкільний навчальний заклад передано в оперативне управління відділу освіти райдержадміністрації.

За цей період часу відділом освіти було проведено низку заходів із покращення матеріально-технічної бази вищезазначеного закладу дошкільної освіти на суму 227066 гривень. Зокрема придбано: електроплиту, витяжку, холодильник, насос «Водолій», комп’ютер, принтер, сканер, ксерокс 3 в 1, стільчики 40 шт., оновлено посуд та м’який інвентар (30 подушок, 30 ковдр та 33 комплекти змінної білизни), синтезатор, праску, вогнегасники.

Проведено поточний ремонт групової кімнати, замінено вікна та двері на металопластикові.

 

Наталія Степанюк,

методист відділу освіти« повернутися до списку новин