Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Розподіл коштів для покращення навчально-матеріальної бази закладів освіти району

Розподіл коштів для покращення навчально-матеріальної бази закладів освіти району

 

28 липня 2020 року на засіданні 45 сесії Свалявської районної ради було розподілено та затверджено кошти, за поданням відділу освіти Свалявської райдержадміністрації, для покращення навчально-матеріальної бази закладів освіти району.

1. Залишки освітньої субвенції, що склалися на 02.01.2020 року, в сумі 4 578 000 грн – кошти, що надійшли з Міністерства освіти і науки України на оплату заробітної плати педагогічних працівників та були зекономлені відділом освіти Свалявської РДА завдяки грамотному веденню фінансово-господарської діяльності. Їх було затверджено для проведення таких робіт:

1.1. Реконструкцію внутрішніх вбиралень у Свалявській ЗОШ І ступеня № 6 у сумі 1 322 248 грн.

1.2. Капітальний ремонт внутрішніх вбиралень у Плав'янській ЗОШ І ступеня у сумі 1 100 000 грн.

1.3. Встановлення пожежної сигналізації у закладах загальної середньої освіти району у сумі 1 954 252 грн.

1.4. Проведення поточного ремонту внутрішніх вбиралень Ганьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів у сумі 200 тис. грн.

2. На оснащення харчоблоків, кошти в сумі 486 000 грн, що надійшли з МОН України для придбання обладнання для 10 закладів загальної середньої освіти.

3. Реконструкцію внутрішніх вбиралень Пасіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів у сумі 1260000 грн, що надійшли з Міністерства освіти і науки України шляхом перерозподілу залишкової освітньої субвенції Луганської та Донецької областей.

4. Для капітального ремонту спортивної зали Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 у сумі 1 358 222 грн та капітального ремонту (заміни вікон та дверей) Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у сумі 1 863 441 грн, які надійшли з Міністерства освіти і науки України за програмою «Спроможна школа», за сприяння депутата Верховної Ради України Михайла Лаби.

5. Для реалізації проекту «Нова українська школа» кошти у сумі 1 586 615 грн надійшли з Міністерства освіти і науки України для придбання шкільних меблів (одномісних парт) на суму 624 286 грн, комп’ютерів, телевізорів, принтерів на суму 944 329 грн для всіх закладів загальної середньої освіти району.

6. Для проведення поточного ремонту внутрішньої вбиральні Черниківської ЗОШ І ступеня у сумі 160 000 грн, які відділ освіти зекономив на енергоносіях.

7. Для співфінансування вищезазначених об’єктів (10%), на які Уряд України виділив кошти, було спрямовано суму 586 254 грн., зекономлену відділом освіти на енергоносіях.

8. Зекономлені кошти відділом освіти на енергоносіях у сумі 152400 грн було спрямовано на рахунок районної ради для виготовлення проектно-кошторисних документацій та проведення експертиз по Свалявській гімназії (капітальний ремонт їдальні), Голубинській ЗОШ І-ІІ ступенів (капітальний ремонт даху їдальні), Свалявській ЗОШ І-ІІ ступенів № 4 (капітальний ремонт даху) та Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (утеплення та ремонт фасаду).

9. Кошти в сумі 1 300398 грн, які відділ освіти Свалявської РДА спільно з колективами закладів освіти зекономив на енергоносіях і харчуванні й планував використати на покращення матеріальної бази закладів освіти, що потребують негайного проведення капітального чи поточного ремонтів (капітальний ремонт даху Керецьківського ДНЗ; капітальний ремонт спортивної зали Дусинської ЗОШ І-ІІІ ступенів; завершення капітального ремонту Росошанської ЗОШ І-ІІ ступенів; капітальний ремонт Стройненського ДНЗ; капітальний ремонт даху їдальні Голубинської ЗОШ І-ІІ ступенів; обробка дахів засобами пожежогасіння в усіх закладах освіти району, встановлення пандусів тощо), Свалявська районна рада зняла з рахунків відділу освіти та спрямувала на фінансування КНП Свалявська районна лікарня для реконструкції приймального відділення з прибудовою переходу з корпусу А1 в корпус А та збільшення фінансування районної Програми «Турбота».« повернутися до списку новин