Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Спорт – це місце справжності і добра

    Розвивати себе потрібно довго, все життя і вчитися, і навчатися. Спорт – це великий вир емоцій, хвилювань і переживань, коли щось не виходить, а треба зібратися і зробити це. Від цього в спорті формується досвід, що дає спортсмену високі результати і спортивний характер, де можна поборотись там, де, здавалось, нічого не світить.

    Батьки дають поштовх своїм дітям. Тому я вважаю, що вони мають підтримувати бажання займатися спортом. Необов’язково, щоб малюк став спортсменом, а більше для здоров’я. А потім вже дитина має полюбити те, чим займається. Їй повинно бути це цікаво.

    Тренерський склад Свалявської ДЮСШ докладає максимум зусиль, щоб виховати гідних спортсменів і людяність у них.

Волейбол. Велика кількість дітей стягувалася до спортзалу Свалявської ЗОШ №2 04 квітня. Саме там відбувалися Міжнародні змагання «Дружба» серед дівчат двох вікових груп (13-14 років та 15 і старші). Приїхали волейболістки з міст Ужгорода, Мукачева, Сваляви та гості з Угорщини (м. Будапешт, гімназія ім. Петра Вегеша, тренер Берталон Берталонович Шкрінецький). Неодноразово проводилися турніри серед юнаків такого рівня. А дівчата були вперше.

       За підсумками змагань було визначено переможців, які отримали грамоти, медалі, кубки та цінні призи.

      У молодшій групі золото здобули спортсменки м. Мукачева, срібло – м. Будапешт, бонза в команди м. Сваляви. Старша група волейболісток: І місце – м. Будапешт, ІІ місце – м. Свалява, ІІІ місце – м. Мукачеве.

     Свалявській команді дівчат, тренером яких є В.Ф.Скукіс, було подаровано комплект ігрової форми від гостей з Угорщини. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Футбол. Футбол для дітей – це не просто гра. Це життєвий простір дитини, в якому панує особлива енергія. Футбол розвиває увагу, концентрацію та інтелект. Це один із найпопулярніших видів спорту в світі. Хлопчики часто таємно мріють прославитися і стати знаменитими футболістами. Мрії маленьких спортсменів стають реальністю.

      Місяць квітень став продовженням футбольного сезону для юних футболістів Свалявської ДЮСШ. Прокинувся від першого весняного подиху стадіон в с. Дусино, де відбувся 06 квітня 9 тур Чемпіонату області ДЮФЛ між командами Свалявської ДЮСШ, яку представляли вихованці двох вікових груп, та командою ФСТ Ужгород. Результат молодших спортсменів (2006-2007 р.н.) – 1:4, де отримали поразку угрі з гостями. А старша вікова категорія футболістів (2004-2005 р.н.) показала себе впевненіше. Їхній матч закінчився результатом 2:1 на користь команди Свалявської ДЮСШ. Авторами голів були Дмитро Кондрія та Ігор Білас. Тренерами команд є В.Ф. Ропонич та О.В. Гуйван.

     Зайняття будь-яким фізичним навантаженням повинні міцно увійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров'я, повноцінне і радісне життя. Будьте здорові та успішні! Вірте в себе і свої можливості!

Вікторія Титинець, заступник директора ДЮСШ« повернутися до списку новин