Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Навчання у сфері цивільного захисту та з питань пожежної безпеки

Навчання у сфері цивільного захисту та з питань пожежної безпеки

   Забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти України здійснюється згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні і Правилами пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 15.08.2016 № 974, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 08.09.2016 № 1229/29359.

   Головним завданням забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти є захист та порятунок людей (дітей) від впливу небезпечних факторів пожежі, якими супроводжується неконтрольоване горіння. У разі виникнення пожежі, дії працівників закладів, залучених до гасіння пожежі, мають бути спрямовані на створення безпеки людей, передусім дітей, їх евакуацію та рятування.

   Із метою належної підготовки керівного складу ЗЗСО та ЗДО відділ освіти Свалявської РДА організував навчання на базі Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Свалявської районної ради Закарпатської області у сфері цивільного захисту та з питань пожежної безпеки у закладах освіти. Участь у навчанні взяли 11 працівників дошкільних установ та 39 – закладів загальної середньої освіти. Учасники мали можливість прослухати лекції з таких питань:

  • функціональні обов’язки з питань цивільного захисту керівника закладу;
  • причини виникнення пожеж;
  • характеристика небезпечних факторів пожеж;
  • вимоги пожежної безпеки у побуті та правила поведінки під час пожежі;
  • підготовка та проведення заходів до «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» у закладах освіти.

   Після завершення навчання працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності вручили всім присутнім методичні посібники та посвідчення з пожежної безпеки і цивільного захисту.

  Питання дотримання пожежної безпеки в закладах освіти є на постійному контролі відділу освіти Свалявської РДА.« повернутися до списку новин