Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 – фіналісти ІІІ (регіонального) етапу «Шкільної футзальної ліги України»

     Всеукраїнські змагання «Шкільна футзальна ліга України», під егідою Федерації футболу України, Асоціації футзалу України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту України, було організовано у 2014 році. Змагання проводяться згідно з Правилами гри в футзал з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футзалу в країні, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до занять спортом.

   Уже традиційно, після проведення регіональних відборів усі переможці поїдуть до столиці України для визначення найкращих. Приємно, що у цьогорічному сезоні 2018-2019 року у всеукраїнському етапі візьмуть участь і представники Свалявщини.

   Команда Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, виборовши перше місце у ІІ (обласному) етапі, 20 квітня 2019 року представляла Закарпатську область на ІІІ (регіональному) етапі «Шкільної футзальної ліги України» у місті Івано-Франківськ. У змаганнях взяли участь три області: Тернопільська, Івано-Франківська і Закарпатська.

   Гра була досить напруженою, адже проти закарпатців грали діючі чемпіони України у цій віковій групі й минулорічні чемпіони «Шкільної футзальної ліги України» з Івано-Франківщини. Однак, попри гру на чужому полі та нерівні сили, саме Свалявщина виборола перемогу.

   Варто відзначити, що команду Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 під керівництвом вчителя фізичної культури Євгена Івановича Левка представляють: Бобаль Мирослав, Гелебрант Назар, Попович Володимир, Гецко Антон, Куля Юрій, Куля Дмитро, Фенинець Савелій (учні Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1), Кобилинський Дмитро, Боримський Антон, Русин Давид (учні Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2).

   Тож, 11-12 травня 2019 року Свалявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 візьме участь у фіналі «Шкільної футзальної ліги України» в Києві, де виборюватиме перемогу серед восьми найкращих шкільних команд України.

   Вітаємо переможців і бажаємо повернутися зі столиці з новими здобутками!

Марія Дребітко, головний спеціаліст відділу освіти Свалявської РДА« повернутися до списку новин