Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Список учасників першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020»

З номінації «Зарубіжна література»

1. Панькович Вікторія Михайлівна, учитель зарубіжної літератури Березниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

2. Мотиль Алла Михайлівна, учитель зарубіжної літератури Керецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

3. Безик Жанна Василівна, учитель зарубіжної літератури Голубинської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

4. Метенько Наталія Богданівна, учитель зарубіжної літератури Сасівської  загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

5. Каменчук Світлана Василівна, учитель зарубіжної літератури Стройненської  загальноосвітньої І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

З номінації «Історія»

1. Куруц Василь Васильович, учитель історії Неліпинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

2. Кукуня Наталія Михайлівна, учитель історії та правознавства Свалявської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Свалявської районної ради Закарпатської області.

3. Тимкович Уляна Богданівна,  учитель історії Воловецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Воловецької районної ради Закарпатської області.

З номінації «Образотворче мистецтво»

  1. Креба Віта Василівна, учитель образотворчого мистецтва Свалявської гімназії Свалявської районної ради Закарпатської області.
  2. Мигович  Христина Іванівна, учитель образотворчого мистецтва Стройненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.

З номінації «Початкова освіта»

  1. Мазаник Галина Степанівна, учитель початкових класів Сасівської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.
  2. Удовицька Наталія Михайлівна, учитель початкових класів Свалявської  загальноосвітньої щколи І-ІІ ступенів №4 Свалявської районної ради Закарпатської області.
  3. Бровко Наталія Анатоліївна, учитель початкових класів Неліпинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.
  4. Уліганець Аделіна Ярославівна,  учитель початкових класів Свалявської  гімназії Свалявської районної ради Закарпатської області.

З номінації «Хімія»

  1. Петраш Микола Михайлович, учитель хімії Ганьковицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.
  2. Щока Людмила Іванівна, учитель хімії Підгірнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області.
  3. Староста Мирослава Іванівна, учитель хімії Загатської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іршавської районної ради Закарпатської області.
  4. Поцко Галина Петрівна, учитель хімії Ганьковицької  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області.


« повернутися до списку новин