Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Подаруй дітям радість» – благодійна акція до Дня Святого Миколая

«Подаруй дітям радість»благодійна акція до Дня Святого Миколая

 

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. До нас наближається чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти – свято Святителя Миколая Чудотворця. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

Третій рік поспіль відділ освіти Свалявської РДА співпрацює з готельно-туристичним комплексом «Катерина» та гірськолижним курортом «PolianSki».

«PolianSki» – це гірськолижний курорт для новачків, основна мета якого – поставити на лижі чи сноуборд осіб будь-якого віку. Крім того, це єдиний курорт у районі, який має систему штучного осніження, що дає можливість приймати лижників та сноубордистів з початку грудня аж до початку березня.

Із метою пропаганди здорового способу життя та популяризації лижного спорту відділ освіти Свалявського РДА організував благодійну акцію до Дня Святого Миколая «Подаруй дітям радість» та взяв участь у соціальній програмі «Активна зима», яка надає можливість школярам безкоштовно стати на лижі та навчитися кататися. Першими учасниками стали учні Дусинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Росошанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Стройненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Словами не передати емоції учнів, коли між зелених пагорбів вони побачили засніжену стометрівку для катання. Деякі з них гадали, що це сіль, інші дивувалися, звідки так багато снігу, варіантів було багато. Але все стало зрозумілим, коли до них вийшов інструктор із катання на лижах Петро Гоцак та відповів на безліч дитячих запитань. Після невеличкого інструктажу школярам видали скіпаси для катання і всі радо вибігли на гірку. Майже всі наші учні, хоча й уперше, дуже добре каталися на лижах. Гадаю, цьогорічні змагання, які також заплановано найближчим часом організувати, поповняться новими учасниками. Учням, які вперше каталися, допомагали освоювати цей вид спорту інструктори Петро Гоцак та Дмитро Петрус.

По завершенні катання на дітей чекав ще один невеличкий сюрприз – смачний обід. Тож, вважаю, наша благородна місія вдалася, адже що може бути цінніше, ніж щирі посмішки дітей.

У цей нелегкий для України час ми повинні, як ніколи, бути згуртованими і підтримувати один одного, насамперед наших дітей – майбутнє України.

 

Марія Дребітко,

головний спеціаліст відділу освіти« повернутися до списку новин