Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Навчання голів учкомів за участі педагогів-організаторів

Навчання голів учкомів за участі педагогів-організаторів

   Згідно плану роботи відділу освіти в січні 2020 року на базі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 проведено навчання голів учкомів за участі педагогів-організаторів. Привітала учасників наради Суран Марина Андріївна, заступник директора даної школи.
  На порядок денний винесено питання про підсумки проведеної акцій «Назустріч мрії» та конкурсів «Новорічна композиція», «Український сувенір», протидія булінгу, про поліпшення національно-патріотичного виховання.
   За підсумками 2019 року відділ освіти та 12 закладів освіти отримали подяки Міжнародного благодійного фонду «Сильні духом» з Києва.
Підведено підсумки конкурсу «Новорічна композиція», «Український сувенір». Згідно наказу відділу освіти переможці нагороджені грамотами відділу освіти. Найкращими були Ганьковецька, Голубинська, Пасіцька ЗОШ І-ІІ ступенів, Неліпинсьа ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Директор Будинку школярів Жанна Ярчич відмітила проведення конкурсу «Знай, люби свій рідний край».
   Оксана Мигович, керівник МО педагогів-організаторів ознайомила присутніх з методами роботи з профілактики булінгу, назвала види булінгу:
психологічний, фізичний. Звернула увагу на здоровий спосіб життя учня, психологічний стан дитини. Дирекція школи, яка приховує прояви булінгу несе кримінальну відповідальність. Батьки, діти яких скоїли булінг будуть оштрафовані.
   Оксана Пилипанинець, методист відділу освіти наголосила на посилення роботи з національно-патріотичного виховання учнів а саме:
досконале знання української мови, повага до державних символів України-Прапора, Герба, Гімну, готовність до захисту України, утворення міжшкільних ресурсних центрів, що забезпечуватимуть викладання предмета «Захист Вітчизни»(«Захист України»), налагодження військово-шефської співпраці з до закладами освіти,проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), залучення до виховної роботи учасників.

   АТО, оформлення книжкових поличок в шкільних бібліотеках з національно-патріотичного виховання, проведення культурно-мистецьких заходів, присвячених історичним подіям і діячам, борцям за незалежність України і її територіальну цілісність, участь в форумах, семінарі з питань утвердження української мови в усіх сферах суспільного життя, проведення уроків мужності. Відмітила досягнення наших учнів:щорічну перемогу на обласних змаганнях військово-спортивної гри «Сокіл»(«Джура»)(Керецьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), в обласних конкурах ім. П.Яцика та Т.Шевченко учнів Свалявської гімназії, «Захисники України»(фоторобота Свалявської ЗОШ І-ІІІ № 3 ступенів), конкурси на історичну тематику учні Дусинської ЗОШ І-ІІ ступенів та Росошанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

Методист відділу освіти Свалявської РДА

О.Пилипанинець« повернутися до списку новин