Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Акція милосердя «Подаруй тварині дім» Вітаємо ще одного котика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Ангеліні, учениці Керецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за врятоване життя.

Акція милосердя «Подаруй тварині дім»    Вітаємо ще одного котика, який знайшов свій дім і сім’ю, та вдячні Ангеліні, учениці Керецьківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за врятоване життя.

Ангеліна Іванівна Стецько: «Одного дня, катаючись на велосипеді, я звернула увагу на те, що під деревом (вже кілька днів поспіль) сидить маленьке кошенятко. Я підійшла до нього, щоб пригостити печивом, але воно прудко сховалося за дерево. Тоді я залишила йому гостинець, відійшла і побачила, як воно смачно їсть.

Протягом наступних трьох днів я приходила на те саме місце, щоб нагодувати котика. Тоді я вирішила, що воно не буде зайвим у моєму будинку (хоч ми вже маємо двох). Я забрала його до себе і вже три тижні він активно проводить час з іншими нашими домашніми улюбленцями».« повернутися до списку новин