Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».


Вітаємо переможницю ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми».

 

  Хараїн Лариса Іванівна практичний психолог Березниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяла участь у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми». На І етапі Сваляві) вона зайняла І місце, а на ІІ етапі ( в Ужгороді) посіла почесне ІІ місце серед 12 номінантів

     Корекційно-розвиткова програма  Лариси Іванівни «Розвиток саморегуляції емоцій у старшокласників» спрямована на попередження та подолання негативних емоційних станів у підлітків, пропонується як засіб навчання, який дозволяє реалізувати потреби учнів в активній діяльності і спілкуванні.

 Програма адресована практичним психологам. Може бути корисною для соціальних педагогів, батьків, класних керівників, вихователів та усіх спеціалістів, зацікавлених у сприятливому психологічному розвитку дітей шкільного віку, як в системі шкільної освіти, так і в інших молодіжних закладах. 

                    Методист РМК

Надія Островка

 « повернутися до списку новин