Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ «ПОДАРУЙ ТВАРИНІ ДІМ».ВІТАЄМО БЕЗПРИТУЛЬНОГО КОТИКА, ЯКИЙ ЗНАЙШОВ СВОЮ ДОМІВКУ І СІМ’Ю, ТА ВДЯЧНІ ВЛАДИСЛАВІ, УЧЕНИЦІ САСІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ., ЗА ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ.

АКЦІЯ МИЛОСЕРДЯ «ПОДАРУЙ ТВАРИНІ ДІМ».ВІТАЄМО БЕЗПРИТУЛЬНОГО КОТИКА, ЯКИЙ ЗНАЙШОВ СВОЮ ДОМІВКУ І СІМ’Ю, ТА ВДЯЧНІ ВЛАДИСЛАВІ, УЧЕНИЦІ САСІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ., ЗА ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ.

Владислава Митрович: «Одного зимового холодного дня, коли я йшла зі школи, край дороги я побачила маленьке кошеня. Згорнувшись у клубочок, засипане снігом, воно ледь чутно нявчало. Я одразу підійшла, щоб допомогти йому. Мені стало шкода таке маленьке беззахисне створіння.

Я взяла його на руки, кошеня одразу відчуло моє тепло. Принесла його додому, дала теплого молока і попросила маму, щоб його залишити. А коли воно відігрілося, висохла його шерсть, кошеня стало дуже гарне і пухнасте.

Виявилося, що це маленька кішечка. Зелені очі блищали від радості. Досхочу награвшись, кішечка лягла біля моїх ніг і тихенько муркотіла. Я назвала її Муркою. Ми стали з нею хорошими друзями. І тепер, коли я приходжу зі школи, вона завжди мене зустрічає.

Я люблю свою кицю».

 « повернутися до списку новин