Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Проект  «Квіти для школи»

Любов людини до навколишнього середовища виховується з перших  років навчання в школі. Від того, як здійснюється процес екологічного виховання залежить ставлення людини до природи, як джерела забезпечення різних благ. 
В умовах дистанційного навчання Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 продовжувала розвивати навички екологічного виховання в учнів. Так, вихованцями 8-А та 9-Б класів разом з учителем біології Островкою Н.В.  було започатковано проект  «Квіти для школи». 
Проект було поділено на три етапи. 
І етап стартував 10 квітня. На цьому етапі учні в домашніх умовах підготували ємність для посіву, ґрунт та  насіння чорнобривців. Дотримуючись алгоритму дій, який їм було вказано вчителем біології, діти висіяли насіння чорнобривців. Упродовж 10-15 днів учні вели спостереження, поливали умовну «дослідну ділянку», чекали проростання перших двох листочків та робили фотознімки.
ІІ етап – 30 квітня -  коли на «дослідній ділянці» у рослин з’явилися по 4 листочки. На цьому етапі  діти навчилися пікірувати розсаду, використовуючи певні добрива.
ІІІ етап – 27 травня – став для деяких учнів справжньою радістю, бо що їхня праця, власноруч висаджені квіти, будуть прикрашати шкільне подвір’я. Інших дітей ця подія засмутила, оскільки вони не хотіли розлучатися з самостійно вирощеними квітами. 
Та все ж таки проект вдало завершився: учні 8-А та 9-Б з радістю висадили, вирощені ними впродовж дистанційного навчання, квіти і сподіваємося вони радуватимуть їх та всіх інших учасників освітнього процесу своєю красою.« повернутися до списку новин