Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Книжка – маленьке віконце,  а через нього увесь світ видно

Книжка – маленьке віконце, 
а через нього увесь світ видно


Можливо, сучасна молодь багато читає, але це все деякі репліки з соціальних мереж Інстаграм, Фейсбук тощо, а хочеться, щоб змалку у дитини розвивали потяг до читання справжньої книжки.
Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя. Вік живи – вік учись. 
Читають книги навчаючись, здобуваючи знання, читають і в час відпочинку. 
Любов до книги починається з дитинства і триває все життя. Гарну книжку часто читаємо кілька разів і кожен раз знаходимо в ній щось нове, цікаве, вражаюче. Лише завдяки читанню дитина може розширювати кругозір.
Подарунок, який буде у пригоді кожній дитині, – це КНИГА. Тому за ініціативи начальника відділу освіти Едіти Грабар (меценатський проєкт) для всіх першокласників району було закуплено книжечки закарпатського письменника Василя Галаса «Світ за партою», які діточки отримають у День Святого Миколая.
Сподіваємося, традиція дарувати книжки один одному відродиться. І пам’ятаймо, що книга – це порадник, який мовчить, але якого потрібно ще вміти прочитати.

 

 « повернутися до списку новин