Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

СВІТЛОЇ ПАМ'ЯТІ СНЬОЗИК ГАННИ ІВАНІВНИ, учителя початкових класів Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

СВІТЛОЇ ПАМ'ЯТІ СНЬОЗИК ГАННИ ІВАНІВНИ, учителя початкових класів Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Вміло вчила їх мудрості та відповідальності.
Сньозик Ганна Іванівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.
Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Боляче, невимовно боляче говорити і писати ці слова про Ганну Іванівну — особистість справді неординарну, яскраву, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Ганна Іванівна була дуже мудрою людиною, великим працелюбом, прекрасною вчителькою, люблячою матір’ю та любимою донькою. 
Колектив відділу освіти висловлює співчуття з приводу передчасної смерті колишнього вчителя початкових класів Керецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Свалявської районної ради Закарпатської області, розділяє скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Ганною Іванівною. Також висловлюємо щире, глибоке співчуття сину і матері покійної.
Світла пам’ять про Ганну Іванівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів.
Мій любий вчителю, ти тільки знай:
Любов до тебе житиме завжди,
У будь-яку годину, будь-де ти пам’ятай:
Закладений тобою скарб в нас житиме віки.

Колектив відділу освіти Свалявської райдержадміністрації, методист РМК Наталія ЛАДАНІ.« повернутися до списку новин