Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

ДЕЗІНФЕКЦІЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

ДЕЗІНФЕКЦІЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Головним завданням відділу освіти у період поширення COVID-19 є забезпечення безпечного середовища для навчання та виховання дітей, а також вжиття всіх необхідних заходів із метою зниження до мінімуму ризиків розповсюдження інфекційного агенту (COVID-19) контактним шляхом.

У зв’язку із послабленням у районі карантинних заходів з 01 червня 2020 року, з 8 червня буде відновлено роботу дошкільних установ, а в червні-липні на базах Свалявських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №3 буде проведено пробне та основне ЗНО. На виконання рішення протиепідеміологічної комісії, утвореної при райдержадміністрації, з метою забезпечення безпечних умов для навчання і виховання дітей та роботи педагогічних працівників на період завершення навчального року, відділ освіти Свалявської РДА провів роботу з очищення та дезінфекції приміщень і поверхонь меблів у закладах освіти району (24 ЗЗСО та 9 ЗДО), які виконав ПП Прожегач.

Також варто зазначити, що у кожному закладі освіти в загальнодоступних місцях розміщені інформаційні матеріали та нагадування щодо профілактики вірусних інфекцій, зокрема COVID-19.

 

НАДІЯ ОСТРОВКА,

методист відділу освіти

 « повернутися до списку новин