Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Подаруй дітям радість» – благодійна акція до Дня Святого Миколая

«Подаруй дітям радість» – благодійна акція до Дня Святого Миколая

Сьогодні, 16 грудня 2020 року, ще одна група школярів Свалявського району,  зокрема учні Свалявських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №1, 2, 3 отримали можливість стати учасниками благодійної акції до Дня Святого Миколая «Подаруй дітям радість». Відділ освіти Свалявської РДА спільно з гірськолижним курортом «PolianSki» зробив цей день незабутнім для всіх учасників акції, надавши безкоштовний транспорт, лижне спорядження для катання, двогодинних скіпасів на бугельні підйомники та навчання від інструкторів-професіоналів із Лижної школи навчання.
Більшість учасників групи вперше каталися на лижах, завдяки команді професійних інструкторів подолали свій страх та зробили перші кроки до поставленої мети. Позитивні емоції отримали як учні, так і організатори акції, коли ще раз переконалися в тому, що проєкт є важливим, позитивним і залишає приємні враження.
«PolianSki» – це єдиний курорт у районі, який має систему штучного осніження, що дає можливість приймати лижників та сноубордистів із початку грудня аж до початку березня. Тож усіх, хто вміє кататися або має бажання навчитися, запрошуємо у с. Поляна, вул. Сонячна, 55 Б.« повернутися до списку новин