Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Інклюзивна освіти - перспектива нова. Хоч різні можливості - рівні права! Кожна дитина - це цілий світ. Освіта, повага і рівність для всіх!

     Протягом 2018-2019 навчального року у закладах освіти Свалявського району було організовано інклюзивне та індивідуальне навчання для 48 дітей з особливими освітніми потребами. Як вимагає чинне законодавство та за стандартами Нової української школи для дітей, які заходяться на інклюзивному навчанні було відкрито 25 інклюзивних класів та 5 груп. За кошти інклюзивної субвенції відділом освіти було придбано спеціальне обладнання та дидактичні матеріали для роботи з даною категорією дітей; заключено договори з логопедами та практичними психологами для проведення додаткових корекційних занять.

        На базі Свалявської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 було відкрито ресурсну кімнату, яку облаштовано для проведення корекційно-відновлювальних занять та розвитку учнів.

         За сприянням відділу освіти та підтримки  вчителів протягом року проводилися змагання, конкурси, свята за часті  дітей з ООП та їхніми батьками.

Н. В. Островка, методист РМК« повернутися до списку новин