Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Зустріч освітян району з народним депутатом України Михайлом Лабою та директором департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганною Сопковою

 

   Освітянська нива і надання якісних освітніх послуг – завжди пріоритетні питання, особливо сьогодні, у часи реформ в Україні. Саме тому 30 січня з робочим візитом на Свалявщині побували народний депутат України Михайло Лаба та директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ганна Сопкова, які у великій залі адмінбудинку Свалявської районної державної адміністрації провели зустріч із керівниками закладів освіти району та працівниками відділу освіти для обговорення нагальних і проблемних питань у сфері освіти. У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Тарабій та голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч.
   У ході зустрічі було порушено низку важливих питань роботи освітньої галузі району. Ганна Сопкова відзначила, що станом на 01.01.2020 року залишок використання бюджетних коштів (освітньої субвенції) відділу освіти становив 5 відсотків, що свідчить про належну роботу начальника відділу освіти Едіти Грабар, і відмітила, що зазначені відсотки – це економія, якої вдалося досягти за рахунок якісного проведення тендерних процедур. 
   Крім того, пані Сопкова зауважила, що за наслідками селекторної наради керівникам районів доручено до 15 лютого 2020 року подати в департамент освіти і науки України прогнозовану мережу закладів освіти, акцентуючи увагу, що вимогами для створення опорного закладу є наявність належної матеріально-технічної бази (харчоблок відповідно до вимог НАССР, спортзал та кабінети природничо-математичного циклу, майстерні), належне кадрове забезпечення, результативність закладу за результатами ЗНО та здатність забезпечити надання учням профільної підготовки. Керівник департаменту звернула увагу присутніх і на істотні зміни умов праці педагогічних працівників, які виникають внаслідок реорганізації освітніх установ, а також на необхідності попередження працівників закладів освіти за 2 місяці щодо їх вивільнення.
   Також на зустрічі було порушено питання щодо дотримання заходів протипожежної безпеки у закладах освіти Свалявського району та заходів, ужитих відділом освіти з їх попередження. Ганна Іванівна наголосила на необхідності впорядкування документації на земельні ділянки закладів освіти, власниками яких є комунальне майно Свалявської районної ради. Також було акцентовано увагу на вирішенні питання щодо будівництва внутрішніх вбиралень у всіх закладах загальної середньої освіти району до кінця 2020 року.
Наприкінці зустрічі присутні подякували Ганні Сопковій та Михайлу Лабі за активну участь у роботі наради, допомогу у вирішенні проблем освітньої галузі та висловили сподівання на подальшу співпрацю, спрямовану на досягнення мети у сфері освіти району.

 « повернутися до списку новин