Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Слушні знаки

    Відповідно до планів роботи відділу освіти та закладів загальної середньої освіти вже стало традиційним проведення у вересні-жовтні Всеукраїнського місячника-рейду «Увага! Діти – на дорозі!», мета якого – нагадати учням, особливо молодшого шкільного віку, про дотримання ПДР.

   За цей період проведення виховної роботи було спрямовано на прищеплення дітям навичок безпечної поведінки на дорозі, запобігання випадків травмування дітей в автопригодах. К класах пройшли виховні години «Безпечний шлях до школи», «Увага на дорозі», «Правила дорожні ти знай і виконуй» та бесіди «На наших вулицях», «Дорожня розмітка, «Перехрестя та їх види». Учні не тільки пригадали правила дорожнього руху, а й на практиці вчилися правильно переходити дорогу. Відділ освіти запропонував закладам освіти долучитися до всеукраїнського молодіжного проекту – Хештег-Марафон#SpeakUpUkraine. Хештег #SpeakUp – це міжнародне гасло цього року, проголошене ООН, яке символізує активні дії та висловлювання за безпеку на дорозі. Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine – це змагання шкільних команд з усієї України, яке відбуватиметься у 4 етапи. Команди проводитимуть громадські молодіжні акції з безпеки дорожнього руху за участю школярів усіх вікових категорій, а також вихователів та батьків.

     До роботи щодо пропаганди безпечної поведінки дітей на дорозі долучився і закарпатський письменник Василь Васильович Галас, який тісно співпрацює з відділом освіти та закладами освіти не лише нашого району, а й усієї області.

   Літературно-художня листівка «Слушні знаки» – це маленький сюрприз для школярів, який допоможе їм бути уважними на дорозі. Головним спеціалістом відділу освіти Дребітко М.В. було розповсюджено листівки по закладах освіти району. Майже 235 учнів мали можливість дістати листівки з особистим підписом та найщирішими побажаннями Галаса В.В..

 Завершальним етапом роботи стане проведення дитячого велопробігу «Увага! Діти на дорозі!». Участь у цьому марафоні зможуть взяти як учні, так і батьки.

Головний спеціаліст відділу освіти Дребітко М.В.« повернутися до списку новин