Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Хочете стати чемпіонами? Працюйте!

Хочете стати чемпіонами? Працюйте!

   Наприкінці січня цього року (26.01) в м. Ужгороді відбувся ІІІ тур Чемпіонату області з баскетболу серед дорослих. Баскетболісти клубу м. Сваляви (БК «Свалява») продовжують радувати своїх прихильників і вболівальників. В складі команди  наші тренери, діючі спортсмени, приклад для своїх учнів (96 учнів в даній секції) Свалявської ДЮСШ: Стрельцов К.Д., Негро О.П. та Коваленко О.М. Дві ігри було зіграно нашими спортсменами в цьому турі.
І-ша гра БК «Мукачево» - БК «Свалява» - рахунок 76:63.
ІІ-га гра БК «Свалява» - БК «Ужгород» - рахунок 65:57. 
Хочу зауважити! Чемпіони Закарпаття, команда І-ої ліги України, зазнали серйозного удару від нашої команди. Це була сенсаційна поразка команди «Ужгород». 9 залікових балів у турнірній таблиці у баскетболістів БК «Свалява».
   В перший день лютого, в м. Мукачево, відбувся IV тур цього Чемпіонату. Команда БК «Свалява» здобула перемогу над командою ДЮСШ м. Мукачева з рахунком 78:49. Свалявчани вийшли в плей-оф Чемпіонату. Гратимуть за вихід до чвертьфіналу з командою БК «УЖНУ» м. Ужгород 14 березня.

   «Баскетбол – завжди баскетбол», - так думають вихованці тренерів Свалявської ДЮСШ. Єдине вони помітили, що у  грі їх наставників більше якихось комбінацій і складнощів у них. Тут набагато більше якогось руху, що потрібує запам'ятовування. Юні спортсмени із задоволенням вчаться і майстерно відточують  кожне маневрування м’ячем.
   Важливим фактором у розбудові командної хімії – це розуміння кожного та індивідуальний підхід. Все це треба вивести в загальнокомандне розуміння. Першим фактором успіху є дисципліна. Але не просто, що гравець повинен прийти на тренування і попрацювати. Якщо кожен   розумітиме, для чого це робиться, то буде відповідально ставитися до тренувального процесу, самоорганізації, самоконтролю, тоді спортсмен  працюватиме з повною віддачею. Він аналізуватиме свої дії та робитиме певні висновки.  Тут дисципліна грає величезну роль. Цього принципу і дотримуються наші тренери.
   Я думаю, щороку все більше людей дізнається про нашу школу (Свалявську ДЮСШ) не тільки в Україні. Тому, що результати стають все кращими. Школа росте, робота кипить. За це велика подяка   керівництву,   всім тренерам, які стараються зробити нашу школу кращою та професійнішою.
  Замайтесь спортом і будьте здорові!

Вікторія Титинець
заступник директора Свалявської ДЮСШ

 

 « повернутися до списку новин