Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

«Воскресни, писанко»

Нещодавно у районному Будинку культури було підведено підсумки П’ятого районного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко».

Відповідно до наказу відділу освіти від 11.04.2019 р. № 82 «Про підсумки П’ятого районного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» Почесною грамотою відділу освіти та призами переможців фестивалю-конкурсу було нагороджено у різних номінаціях.

Номінація «Писанка у різних техніках»:

І місце – Пасіцька ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ місце – Голубинська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Номінація «Тематична писанка»:

І місце – Стройненська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІ місце – Сасівська ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Керецьківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Рушник»:

І місце – Свалявська гімназія;

ІІ місце – Свалявська ЗОШ І-ІІ ст. №4;

ІІІ місце – Сусківська ЗОШ І-ІІ ст.

Переможці номінації «Тематична композиція»: Ганьковицька ЗОШ І-ІІ ст., Неліпинська ЗОШ І-ІІІ ст., Свалявська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та Дусинська ЗОШ І-ІІІ ст.

       Із вітальним словом виступила начальник відділу освіти Едіта Василівна Грабар, наголосивши, що участь у зазначеному заході свідчить про наявність у навчальних закладах значного творчого потенціалу, спрямованого на духовний розвиток особистості майбутнього. У народі кажуть: «Розписують писанки та живуть у мирі». Отже, поки розписуватимуть писанки поміж людьми буде мир та любов.

У залі панувала святкова атмосфера та позитивні емоції. Діти гучними оплесками вітали переможців. Чудовий настрій та святкове піднесення – усе створювало неповторну атмосферу незабутніх вражень.

До участі у церемонії нагороджень долучилась директор Будинку школярів Жанна Йосипівна Ярчич, яка підготувала призи переможцям кожної номінації.

Перегляд фото-презентації П’ятого районного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» >>

Марія ДРЕБІТКО,
головний спеціаліст відділу освіти« повернутися до списку новин