Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Благодійна акція «Святий Миколай – у кожному з нас»

Милосердя – воістину велика річ, це дар Господа, який, будучи правильно вжито, уподібнює нас самому Богу, наскільки це взагалі можливо.

Іоанн Златоуст

    Благодійна акція «Святий Миколай – у кожному з нас» проводиться для збору коштів на лікування хворим діткам Свалявщини. Маленькій Анютці Брудняк необхідна пересадка печінки (сума 135 тис. євро), а Миколкові Сумраю потрібно лікувати ДЦП (спастичний тетрапарез, сума 12 895 доларів). Ці малі діти об’єднали зусилля чималої кількості небайдужих людей до проблем здоров’я найменшої половини людства.

Осторонь не залишився і відділ освіти Свалявської РДА, який спільно із громадськими організаціями та приватними установами: Сольва-прогрес, Сольвакідс, ТОВ «Сузір’я» (сан. «Квітка полонини») розпочали благодійну акцію «Святий Миколай – у кожному з нас», яка проходитиме у три етапи.

     На першому етапі всі бажаючі свалявчани можуть об’єднаються заради досягнення благородної мети. Ми завжди повинні пам’ятати, що як Бог допомагає нам, так і ми повинні допомагати всім, хто цього сьогодні потребує, особливо це твердження актуальне напередодні різдвяних свят.

     Багато підприємців, власників кав’ярень та ресторанів, працівників салонів краси тощо надаватимуть свої послуги або товари для реалізації як лоти, які продаватимуться під час проведення інтернет-аукціону по місту Свалява та в санаторії «Квітка полонини». Лоти виставлятимуться з 1 по 18 грудня. Кошти, отримані від продажу лотів, будуть перераховані Анютці та Миколкові.

     Другий етап передбачає проведення маштабного Workshop «В ім’я доброти», який відбудеться 17 грудня, напередодні свята Миколая, у Будинку культури о 13.00 к.ч. (вхід вільний). У програмі: майстер-класи з виготовлення новорічної атрибутики (вироби з бісеру, фоамірану, шпагату). Відомо, що людину з дитинства потрібно вчити відчувати серцем. Саме вчитель у школі щодня прививає почуття доброти кожній дитині і розвиває її творчий потенціал. До нашої благодійної акції приєдналися всі заклади освіти району. А творча малеча ще й візьме участь у другому етапі, представивши разом зі своїми наставниками святкові вироби. Кожен бажаючий зможе придбати будь-який виріб, виготовлений руками наших діток. Наприкінці ярмарки на учасників чекатиме сюрприз у вигляді розваг від аніматорів та солодкий стіл від кафе «Мірелла» та ТОВ «ГОЛДЕН ФРУТС». Кошти від реалізації виробів будуть адресовані маленьким янголяткам, які чекають свого дива – здорового та щасливого життя.

            Третій етап – це проведення двох благодійних вечорів. Перший – «У благодійності й добра – єдина мета» – проходитиме у місті Свалява 19 грудня о 17.00 к.ч. (кафе «Фабричне», вхід за попередньо придбаними квитками). Інший захід – свято Миколая – проходитиме у санаторії «Квітка Полонини» 19 грудня о 20.00 к.ч. (вхід за попередньо придбаними квитками). Кошти, отримані за реалізацію квитків, також буде передано на лікування діток.

Нехай у свято, яке з дитинства є теплим спогадом, кожен із нас зможе стати чарівником для тих, кому це справді дуже необхідно. Адже добро робити просто!

Запрошуємо всіх мешканців Свалявщини долучитися до акції.



« повернутися до списку новин