Відділ освіти Свалявської районної державної адміністрації Закарпатської області

Світлій пам’яті голови методичного об’єднання вчителів німецької мови Свалявського району…

Світлій пам’яті голови методичного об’єднання вчителів німецької мови Свалявського району…

«Людина пішла, а світло від неї залишається…»
Сьогодні, 27.06.2020 року, гірка звістка сколихнула відділ освіти, методичне об’єднання вчителів німецької мови та інших освітян Свалявського району, педагогічний, батьківський і учнівський колективи Дусинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На 47-ому році пішла із життя Тетяна Михайлівна Гучкович-Папіш, голова районного методичного об’єднання вчителів німецької мови свалявщини, висококваліфікований вчитель німецької мови Дусинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, щира та талановита.
Світлий, добрий спомин про Тетяну Михайлівну вкарбувався в серця тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона навчала.
Молодою, енергійною, завжди з щирою посмішкою на вустах – такою назавжди вона залишиться у наших споминах. Сьогодні ми згадуємо її як відповідальну голову методоб’єднання вчителів німецької мови, що завжди вміло і компетентно надавала рекомендації своїм колегам-педагогам, мудрого вчителя, який відкривав дітям невичерпну силу знань; класовода, який вчив розпізнавати добро і зло, радив бути співчутливим і впевнено вів за руку кожного учня до незнаного світу пізнання і просто як ніжну, чуйну і добру людину.
За роки своєї плідної діяльності на освітянській ниві виховала та простеляла дорогу у доросле життя випускникам, сіяла добре і вічне у душі кожної дитини. Любили і поважали її керівництво району і школи, колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за материнську теплоту і розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового. 
Та раптом списався у руках учительки той шматочок  шкільної крейди, без якого себе не уявляла, обірвалася ниточка життя…Обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів.
Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Тетяну Михайлівну вічно житиме у наших серцях. 
Посіяла  дітям літа свої, літечка житом,
Прибрала планету, послала  стежкам споришу,
Навчила дітей, як на світі по совісті жити
І тихо пішла  за межу… 
 Відділ освіти Свалявської райдержадміністрації, зокрема Едіта Василівна Грабар, начальник відділу освіти та Надія Леонідівна Чубар, головний спеціаліст відділу освіти висловлюють найщиріші свої співчуття з приводу непоправної втрати дітям, рідним і близьким покійної. У скорботі низько схиляємо голову та молимося за упокій її душі.

Надія Чубар, 
головний спеціаліст відділу освіти« повернутися до списку новин